שיש לחדר אמבטיה

חדר האמבטיה הוא המקום המרגיע והנוח המקנה לנו רגעים של שקט וכיף, המגמה העולמית כיום היא של חדרי אמבטיה המדמים ספא של ממש ומכניסים אותנו לאווירה שלווה כחלק חשוב בחיי הפנאי המודרניים. כחלק ממגמה גלובלית זו אנו מייצרים משטחי שיש לאמבטיה, אקסקלוסיביים ומציעים מגוון רחב של עיצובים המותאמים לטעם הישראלי. אנו מציעים ללקוחותינו הגשמת חלומם העיצובי בריצוף שיש לאמבטיה.

חברתנו מספקת אמבטיות וכיורים ומתקינה על פי צרכי הלקוח.

5 דברים שחשוב לדעת על שיש לחדר אמבטיה

  • מגוון העיצובים רחב כך שכל לקוח ימצא את משטח השיש והסגנון המתאים לו בשילוב של נוחות, מראה יוקרתי, איכות והגשמת כל חלום עיצובי.
  • שימוש בחתיכות שיש גדולות מקנה מראה מרשים ועוצמתי המשדר ניקיון ואסתטיקה של יחידה אחת בסגנון אחיד וקו נקי המבטא את סגנון העיצוב המודרני.
  • מומלץ ליצור אחידות במוצרי השיש לאמבטיה, החל מהריצוף דרך הכיור ועד לחיפויי הקירות לקבלת קו עיצובי אחיד, קלאסי ונקי הן מבחינת החומר והן בטקסטורה.
  • השיש לאמבטיה העשוי קוורץ מעניק ניקיון ואסתטיקה ומותאם לסביבה מלאת לחות, המשטחים עמידים למים, לחות וטחב ולכן מתאימים לשימוש בחדר האמבטיה.
  • השיש של די מרמו דיזיין שומר על מראה חדש, הציפוי חזק ועמיד ותחזוקתו פשוטה. גודל לוחות השיש ועוביים מפחיתים את הצורך בחומרי הדבקה ואיטום ומקטינים את הבלאי.

כל סוגי השיש שאנו מציעים לחדר האמבטיה מותאמים לסביבה לחה ולייעוד זה, אנו עובדים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר והעמידים ביותר לאורך זמן. שימוש בקוורץ לריצוף שיש באמבטיה מומלץ ביותר.

היתרון הוא ביצירת מינימום של חריצים בין המשטחים והקטנת שטח הפנים והאפשרות לחדירת מים בחריצים בין המשטחים.

התחזוקה הנכונה מתחילה בהתנהלות יומיומית נכונה, חשוב לשמור על חדר האמבטיה מאוורר על מנת לאפשר שחרור הלחות, הקפידו על ניגוב הרצפה והימנעו מהשארת שלוליות.

אנו מתמחים בכל השלבים החל בייצור, ריצוף וחיפוי חדר האמבטיה ומגוון רחב של משטחים מכל סוגי האבן, אנו מלווים את לקוחותינו בייעוץ, הדרכה, תכנון ובצוע והתקנה של כל חלקי חדר האמבטיה.

המגוון רחב ומותאם לרצון הלקוח, אנו מציעים אפשרויות של דגמים וגמורים שונים ונסייע בידכם לבחור את השיש המתאים לצרכיכם הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה עיצובית.

בהחלט, אצלנו תוכלו להתרשם ולרכוש מלבד סוגים רבים שלש שיש לאמבטיה גם כיורים, אריחים ומוצרים נלווים נוספים בהם אנו מתמחים.

התחזוקה של השיש פשוטה וקלה, היתרון הוא בכך שאין שימוש רחב בחומרי הדבקה ומספר החיבורים והחריצים בין המשטחים קטן באופן יחסי ובכך אנו מצמצמים את הסיכוי לטחב ובלאי, התחזוקה קלה והניקוי מתבצע על ידי מים וסבון ותו לא.

ניתן לשלב משטחים המאפיינים בטקסטורה של נימים ועורקים לקבלת מראה אבן טבעי.

מומלץ לרכוש משטחים בכמות גדולה מעט מהדרוש על מנת לאפשר חיתוך שלהם ועתודות במקרה הצורך.

התהליך מתחיל בפירוק החיפוי הקיים והכלים הסניטריים, הוצאת החול ומילויו מחדש תוך הבטחה לשמירה על הצנרת, הנחת הריצוף וחיפוי הקירות, הדבקתם ואיטום החריצים.

עבודה יסודית ומקצועית, בצוע ברמה הגבוהה ביותר ויחס אדיב עד לקבלת התוצאה שחלמנו עליה. תודת לצוות המסור על ההשקעה והמסירות.
ד. רחל, ד. רחל
העזנו לחלום ובזכות חברת די מרמו דיזיין ועובדיה גם הגשמנו את החלום של חדר אמבטיה מפנק בעצוב מרהיב, כל הכבוד.
ל. חווה, ל. חווה
לא היינו מצליחים להגיע לחדר האמבטיה המדהים שלנו ללא הייעוץ הליווי ושעות העבודה הרבות של הצוות הנפלא שטרח ועמל עד לקבלת התוצאה המושלמת, תודה ויישר כוח.
ב. דניאל, ב. דניאל