ריצוף חוץ

ריצוף החוץ מהווה את הפנים של הבית ויוצר רושם ראשוני, זוהי נקודת המפגש הראשונה של כל הנכנס לבית. ריצוף החוץ מהווה חלק מרכזי מעיצוב חוץ הבית והגינה ומקנה קו וסגנון כללי למראה הבית. אנו נסייע בידכם לעשות את הבחירה הנכונה לריצוף החוץ המתאים לטעמכם ולצרכיכם ונלווה אתכם בייעוץ מקצועי ונשתף מניסיוננו הרב בתחום.

5 דברים שכדאי לדעת על ריצוף חוץ

  • חשוב ומומלץ להתרשם משלל העיצובים ותיקי העבודות על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.
  • מומלץ לבחור בריצוף אשר עבר עיבוד כנגד החלקה, בימי גשם ריצוף חלק עלול להוות סכנה.
  • מלבד טעם אישי וקו עיצובי מועדף עליכם, רצוי לבחור בריצוף פונקציונלי המתאים לשימוש יומיומי, מותאם לילדים, לאירוח ולמזג האוויר.
  • ניתן להשתמש בהתאמת צבעים לסביבה החיצונית של הבית על ידי בחירה בצבעי כתום ואדמה המשתלבים היטב בגינה.
  • כיום ישנם סוגי ריצוף רבים בניגוד לאבנים פשוטות ששימשו לריצוף בעבר, לכן מומלץ לקרוא וללמוד על כל סוג טרם הבחירה.

החומרים המומלצים לריצוף חוץ

בעבר היה נהוג לרצף באבנים פשוטות, אולם כיום תחום ריצוף החוץ התפתח ומציע מגוון של סוגי ריצוף. החומרים הנפוצים לשימוש בריצוף החוץ הינם, בטון מוטבע, זהו משטח בטון בדוגמאות לפי בחירה, הבטון עמיד במזג האוויר וקל לניקוי. ריצוף פופולרי מאוד בישראל הוא רצפה מסוג דק היוצר אווירה טבעית וחמה אך הוא דורש תחזוקה שוטפת וצבעו דוהה עם הזמן. ריצוף נוסף ומסורתי הוא ריצוף מאריחים אותם מניחים על בטון, מבחר האריחים הוא רב וניתן לבחור מתוך שלל סוגים, צבעים, גדלים ומרקמים, האריחים קלים לניקוי ומותאמים לסביבה חיצונית. כאמור אלו החומרים הנפוצים לריצוף החוץ, ישנן אפשרויות ורעיונות נוספים אפשריים, אנו נסייע במתן ייעוץ, דוגמאות לעבודה על מנת להקל על הבחירה המתאימה ביותר עבורכם.