ריצוף לבית

ריצוף אבן ושיש היא בחירה פופולרית בקרב המעוניינים ליצור מראה אותנטי, יוקרתי ומרשים. ישנן אפשרויות נוספות לריצוף ומגוון אופציות תעשייתיות דוגמת גרניט פורצלן וקרמיקות. כאמור ישנו מבחר של חומרים המתאימים הן לריצוף פנים והן לריצוף חוץ. בריצוף שיש ואבן חשוב לתת דגש לבחירה מבחינת טיב השיש, צבע ומרקם ולדעת כי בבחירה באבן טבעית  אריחים אינם זהים, אולם המשטח והתוצאה המתקבלים הומוגניים לאחר ליטוש ועדיין טבעיים.

מדוע לבחור בנו?

  • חברת די מרמו דיזיין מתמחה בתחום הריצוף ומבצעת את כל סוגי עבודות הריצוף הקיימות בשוק.
  • אנו מייבאים ועובדים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר והאופנתיים ביותר.
  • אנו נלווה אתכם בעזרת צוות מיומו, מנוסה ומקצועי בכל השלבים, בייעוץ וסיוע לקבלת ההחלטה הנכונה עבורכם ולבחירה המתאימה והרצויה על ידכם בהתאם לסגנון הבית ועיצובו.
  • ריצוף בשיש ואבן טבעית הפך לטרנד בישראל בשל המראה היוקרתי אותו הוא מקנה לבית ובזכות האבן האיכותית השומרת על מראה מרשים לאורך שנים.
  • חברת די מרמו דיזיין שמה לה למטרה ומבטיחה איכות החומרים וקבלת התוצאה המושלמת לפי כל טעם ובקשה אישיים ולפי הזמנה. אנו מקפידים על רמת שירות, אמינות ומקצועיות ללא פשרות ובעלי ניסיון והוכחות בתחום.

שאלות ותשובות

ריצוף שיש מקנה מראה יוקרתי, השיש הינו חומר המופק מן הטבע ומשתלב היטב עם כל אלמנט עיצובי בבית ליצירת הרמוניה, כמו כן השיש עמיד, חזק ושומר על מראהו לאורך שנים.

כל רעיון וטעם אישי ניתן להגשים, כיום הכיוון העיצובי מעדיף לבחור קו אחיד והתאמה בין החומרים השונים של הריצוף, המדרגות , ספי החלונות וכדומה ליצירת הרמוניה ומראה שלם.

בנוסף למראה ולאיכות ריצוף בשיש או אבן טבעית מעלה ערך שמאי ואת מחירו של הבית. במקרה של מכירה, הוא תורם לזירוז התהליך.

קיים מגוון של אבנים המומלצות ומתאימות לריצוף, הסוגים העיקריים הם שיש וצפחה האחראיים על הקניית מראה יוקרתי, אלגנטי אולם גם מרגיע וחם.

אנו ממליצים להגיע לייעוץ בנוגע לריצוף ביתכם, אנו נספק לכם את כל המידע הרלוונטי בהתאם למה שאתם מחפשים.